Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. - Wentylacja
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. -  Wentylacja

Firma ALNOR® Systemy Wentylacji Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku jako producent spiralnie zwijanych kanałów okrągłych. Młody i dynamiczny zespół szybko zapewnił firmie pozycję czołowego producenta kanałów okrągłych w Polsce.

W 2004 roku firma przeprowadziła się do nowoczesnego obiektu w Woli Mrokowskiej pod Warszawą, dzięki czemu asortyment został poszerzony o systemy kanałów prostokątnych oraz szereg akcesoriów wentylacyjnych. Wszystko po to aby zapewnić naszym klientom solidne fundamenty działania i wzrostu.

Siła innowacji.
Prężna organizacja, doskonałe warunki współpracy, nowoczesny park maszynowy i innowacyjne przedsięwzięcia sprawiają, że ALNOR jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży.

Wybierz ALNOR i buduj swój sukces razem z nami.
Szukasz kompletnego systemu przewodów wentylacyjnych? Po prostu mamy to czego potrzebujesz i w dodatku w solidnej jakości oraz w niskiej cenie. Konkurencyjne i wymagające rynki nie mają czasu na niespodzianki i niesolidnych partnerów.

A ty?
Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż sprawiają, że współpraca staje się jeszcze sprawniejsza, a warunki zakupu bardziej przejrzyste. Teraz sam możesz zdecydować w jakiej formie i trybie chcesz zostać obsłużony, oszczędzaj albo płać i wymagaj.

A teraz, w czym możemy pomóc?

Strona internetowa:www.alnor.com.pl
Wizytówka:www.alnorwentylacja.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:alnor@alnor.com.pl
Telefon:Tel. + 48 22 737 40 00
Fax + 48 22 737 40 04
Ulica:Aleja Krakowska 10
Kod i miasto:05-552 Wola Mrokowska
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia