Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
CHIGO
CHIGO
Firma AB KLIMA jest autoryzowanym i bezpośrednim przedstawicielem koncernu CHIGO, znanego producenta klimatyzatorów. Jednocześnie firma AB KLIMA na podstawie porozumień ze specjalistycznymi fabrykami wprowadza do obrotu pod własną marką szeroką gamę kurtyn powietrznych.

Firma CHIGO zlokalizowana jest w Nanhai w prowincji Guangdong na południu Chin. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów klimatyzatorów. Fabryki CHIGO zlokalizowane są na powierzchni 300 hektarów i zatrudniają prawie 16 000 pracowników. Roczny poziom produkcji wynosi 8 milionów jednostek.

Firma CHIGO produkuje około 300 modeli klimatyzatorów typu naściennego, podłogowego, kasetonowego, podsufitowego, split, kanałowego, multi, przenośnego, okiennego, w technologii inwerterowej oraz systemu CMV. Eksportuje swoje produkty do ponad 200 krajów i regionów oraz ściśle kooperuje z firmą HUNDAI GROUP i MITSUBISHI.

 

Klimatyzatory firmy CHIGO wyposażone są w wysokowydajne sprężarki japońskich firm TOSHIBA, MITSUBISHI i HITACHI, co gwarantuje ich niezawodną pracę przez wiele lat.


W klimatyzatorach firmy CHIGO stosowany jest przyjazny dla środowiska freon R-410A

Strona internetowa:www.chigo.pl
Wizytówka:www.chigo.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:chigo@chigo.pl - Sekretariat
Telefon:

tel. +48 17 229 66 61

tel. +48 17 229 66 59

Ulica:Chmielnik
Kod i miasto:36-016 Chmielnik
Województwo:Podkarpackie
Dodatkowe zdjęcia