Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
GreKa Sp.z o.o.
GreKa Sp.z o.o.
Firma GreKa Sp. z o.o. powstała w 1993 r. i od tej pory działa w branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej. Siedziba, magazyny i część produkcyjna firmy znajdują się w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 44. Tam też znajduje się salon sprzedaży gdzie klienci mogą zobaczyć oferowany asortyment.
Jesteśmy producentem elementów wentylacyjnych o przekrojach okrągłych i prostokątnych a także dystrybutorem produktów wielu czołowych producentów sprzętu wentylacyjno – klimatyzacyjnego. Przedstawiając Państwu naszą ofertę chcielibyśmy zaprosić do skorzystania z szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę urządzeń i akcesoriów stosowanych w instalacjach wentylacyjnych. Służymy pomocą przy skompletowaniu i dostawach wszystkich elementów występujących w realizowanych lub planowanych inwestycjach. W oparciu o własną produkcję jesteśmy w stanie wykonać instalacje kanałowe o nietypowych rozwiązaniach technicznych.
Naszym klientom proponujemy korzystne warunki rabatowe. Jesteśmy otwarci na negocjacje.
Zamówienia można realizować także przez sklep internetowy na stronie www.greka.com.pl – ustalone warunki rabatowe obowiązują także przy zakupach na stronie.
Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000
Strona internetowa:www.greka.com.pl
Wizytówka:www.greka.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@greka.com.pl
Telefon:

tel: +48 52 376 29 10

fax: +48 52 376 29 29

Ulica:Fordońska 44
Kod i miasto:85-719 Bydgoszcz
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia