Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Kortem
Kortem

    Już od 1991 roku świadczymy kompleksowe usługi z zakresu Automatyki Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa
. Proponujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu HVAC oraz systemy zarządzania budynkami - BMS. Proponujemy także Systemy informatyczne dla hoteli i gastronomii. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania utrzymują nasze usługi na najwyższym poziomie przy atrakcyjnych cenach.

    Firma KORTEM jest najdłużej działającą firmą na Pomorzu Zachodnim posiadającą autoryzację Firmy „Siemens (dawniej: Landis & Staefa) w Warszawie”.
    Zajmujemy się sprzedażą i wykorzystaniem urządzeń automatyki w/w firmy, ale także innych firm, np. Invensys Building Systems, TAC, JohnsonControls, Belimo.
    Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje kompleksowe wykonanie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa, wraz z automatyką, poczynając od projektowania, poprzez kompletacje dostaw, wykonawstwo, do rozruchu, uruchomienia, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.   
    Posiadamy certyfikat wydany przez Firmę “SIEMENS Building Technologies O/Landis & Staefa w Warszawie” uprawniający do projektowania, programowania, sprzedaży i uruchamiania mikroprocesorowego systemu UNIGYR® oraz DESIGO Insight, który jest systemem sterowania i regulacji z wizualizacją w oparciu o sieć sterowników swobodnie programowalnych i oprogramowanie UNIGYR® do sterowania wentylacją, klimatyzacją, pracą kotłów, stref grzewczych, wymiennikowni, z możliwością realizacji indywidualnych rozwiązań aplikacyjnych łącznie z miejscowym jak i zdalnym monitoringiem.


Strona internetowa:www.kortem.pl
Wizytówka:www.kortem.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@kortem.pl
Telefon:+48 91 483 62 95
+48 91 431 58 75
+48 91 431 58 76
Ulica:Dworcowa 2
Kod i miasto:70-206 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia